Santral Sistemleri

Santral Sistemleri
    • IP Santral Sistemleri
    • Analog Santral Sistemleri
    • Hibrit Santral Sistemleri
    • Kablosuz haberleşme
    • Konferans sistemleri
IP haberleşme sistemleri

iPECS-MG Sistemi

iPECS-MG SistemiOptimize Hibrit IP ÇözümüEricsson-LG  Enterprise, uzun yıllardır SMB piyasasına kişiselleştirilmiş telefon çözümleri sağlamaktadır. iPECS-MG; basitleştirme, esneklik, verimlilik, yakınsaklık, uyumluluk ve çevresel sorumluluk konseptlerini kapsayan temel SMB önceliklerini karşılamak için alanında kendini kanıtlanmış teknolojilerin ve mimarinin üzerine temel kurarak bu geleneği devam ettiriyor.iPECS-MG; yüksek ölçüde güvenilir, genişletilebilir ve özellik bakımından zengin bir hibrit iş platformu olup komple tekli ağ IP çözümlerini ve hem IP hem de TDM dahili hatlarından meydana gelen karışık kurulumları destekler.

iPECS-LIK Sistem

Haberleşme sistemi çözümünüz; işletmenizi ve çalışma yaşamınızı zora sokan değil, işinizi kolaylaştıran bir yapıda olmalıdır. Olabildiğince basit, kolay kullanılabilen, işletmenizin büyümesi doğrultusunda ekonomik bir şekilde güncellenebilen bir sistem olmalıdır. Bir haberleşme sisteminin kullanıcı özellikleri açık ve anlaşılır olmalıdır ki kullanıcı dostu olabilsin. Sizin İçin tasarlanmış olan uçtan- uca IP (Pure IP) haberleşme çözümü iPECS , en yüksek verimlilikte İçtenlikle kullanmanız dileğiyle.

iPECS-UCP Sistem

iPECS UCP; UC&C ve Mobilite Çözümleri için Tümleşik Haberleşmeler Platformu Kolay, Esnek ve Uygun Maliyetli Platform. iPECS UCP; SMB ve Kurumsal Haberleşme ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış Ericsson-LG Enterprise’ın tümleşik haberleşme platformudur.

iPECS-CM Sistemi

Büyük İşletmeler için Uçtan Uca IP HaberleşmeBüyük İşletmeler için Tümleşik Haberleşme ÇözümüiPECS-CM, IP telefona ek olarak çeşitli esnek yüksek kaliteli çoklu ortam servisleri ve orta ve büyük ölçekli işletmeler için tasarlanan şekilde hareket yeteneği sağlayan yeni nesil IP-PBX sistemidir. iPECS-CM, farklı gereksinimler için geliştirilen arama sunucularından ve ağ geçitlerinden meydana gelir ve platformlar 500.000 iş saati arama sonuçlandırması (BHCC) ile birlikte 500 porttan 30.000 porta kadar esnek bir şekilde genişletilebilir.

 

Analog ve IP Hibrit sistemler

ARIA SOHO IP

ARIA SOHO IP ARIA SOHO IP, Ericsson-LG’nin müşteri odaklı iletişim teknolojileri tarafından üretilen akıllı IP telefon sistemidir. Temelde; ses amaçlı telefon sistemi ihtiyacı olan küçük ofislerden, çok şubeli ve değişik bölgelerde kurulmuş küçük ve orta ölçekli işletmelere mükemmel iletişim…

ARIA SOHO

Telefona dair yeni teknolojiler sonrasında haberleşme sektörüne büyük ölçekli işletmelerden küçük ölçekli işletmelere kadar ticari hayattaki değişiklikleri etkileyen ilerlemeler getirir. ARIA SOHO, Ericsson-LG Enterprise’ın dijital teknolojilerine dayalı küçük ve orta ölçekli işletmelerde ve evlerde haberleşme ihtiyaçlarına hitabeden en son olanaktır.
Kablosuz haberleşme sistemleri
iPECS DECT Çözümü
Gelişmiş Mobilite için Kullanıcı Dostu DECT Çözümü,iPECS GDC-450H/500HiPECS GDC-450H/500H, tam entegre sistem özellikleri ve uygun maliyetli çözümü ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmel bir kurumsal DECT telefonudur.Tamamen entegre kurumsal DECT çözümüBağımsız veya konut amaçlı DECT çözümlerinden farklı olarak Ericsson-LG, sektörün lideri SMB PBX çözümleri ile entegre bir işletme DECT çözümüne sahiptir. Bu entegrasyon gelecekteyapılacak uygulamaları kolaylaştırır ve basitleştirir. Kat yöneticilerinin sesli çağrılar için sabit bir terminal kullanmaları gerekmez. Hiçbir dizine bağlı olmadan, kullanıcılar DECT ahize üzerinden sesli çağrıları alabilir ve çağrılar yapabilir. Belirtmeye dahi gerek olmadığı gibi, Arama transferi (Korumalı, Korumasız, Yönetici / Sekreter), Geri arama, Hatta bekletme, MWI, Arama yönlendirme, Askıya alma, vb. gibi tipik PBX özellikleri ile çoklu hücresel kapsama alanı üzerinden sorunsuz arama bağlantıları güvenli bir biçimde kurulabilir.
iPECS IP DECT Çözümü
Zengin Özellik ve Uygun Maliyetli IP DECT Çözümü, iPECS GDC-800H Ericsson-LG, hem kurumlar, hem de küçük ve orta ölçekli işletmeler için zengin DECT özelliklere sahip yeni ve uygun maliyetli bir işletme IP DECT çözümü sağlamaktadır.