Ses,Işık ve Görüntü Sistemleri

Ses,Işık ve Görüntü Sistemleri
  • Acil Anons Yangın Sistemleri
  • Profesyonel Ses Sistemleri
  • Sahne Aydınlatma,Işık Sistemleri
  • Görüntü Sistemleri
  • Konferans Sistemleri

Profesyonel Ses Sistemleri

Profesyonel ses sistemleri,  acil anons, konser, düğün, davet gibi kalabalık gruplara hitap eden ses sistemlerinden, salon içi organizasyonlarda kullanılan konuşma, kulaklık ve simültane çeviri sistemlerine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır.

Genel Müzik Yayını ve Acil Anons Yangın Sistemleri

Bu sistemler kamuya açık olan her ölçekteki işletmenin, bina içindeki insanları –özellikle acil durumlar için- doğru şekilde yönlendirmesini sağlar.  restaurant, tiyatro, konser salonu, kültür merkezi fuayelerinde, konaklama tesislerinde, hastanelerde, hem umumi iletişimi sağlar hem de bu sistemlerle duruma göre ses ve müzik yayını yapılabilir.

Manuel ve otomatik olarak ayarlanabilen seslendirme ve acil anons sistemleri, bina içelerinde veya bölgesel yayın yapabilme özelliğine sahiptir.Acil anons sistemleri yangın sistemleri ile bütünleşik çalışan,organize sistemlerdir.

 

Kongre ve Toplantı Sistemleri

Simültane çeviri sistemleri, kongre, semozyum vb toplantılarda farklı dillerde sunum yapan insanların birbirlerini anlayabilmesi için, mütercimlerin sesini katılımcılara aktaran sistemdir. Bu sistemle konuşmacının sözleri birden fazla dile aynı anda çevrilebilir ve alternatif dil seçenekleriyle katılımcılara iletilebilir.

 

Sahne Aydınlatma ve Işık Sistemleri

Profesyonel Işık Sistemleri

Elegance, sahne ve gösteri aydınlatmasında her türlü sahne performansı ve ses kullanımına uygun ışıklandırma ve görüntüleme sistemlerini başarıyla inşa etmektedir.  Bu alanda sahip olduğu deneyimi her gün daha ileri götürerek, seyircilerde arzu edilen duyguyu uyandıracak büyülü atmosferler yaratır.

Profesyonel Görüntü Sistemleri

Yayıncılıktan güvenliğe, tanıtımdan gösteriye kadar pek çok alanda, ileri teknoloji ürünü görüntü sistemlerinin tasarım ve uygulamasını yapıyoruz. Kurduğumuz profesyonel görüntü sistemleri, görselliği maksimum düzeyde kullanmak isteyen müşterilerimize hitap ediyor.