Hakkımızda

Hakkımızda

Şirket Profili

2015 yılında kurulan Elegance, müşterilerine yüksek teknoloji bileşenlerini kullanarak, konularında uzman kadrosu ile sektörde bilişim alanında ilerlemeyi hedefleyen kurumların bilgi ve iletişim teknolojisi mevcut alt yapılarına uygun çözümler üretmekte ve dünyanın önde gelen markalarının ürünlerine yönelik tasarım, kurulum, proje ve danışmanlık ile birlikte, bakım-onarım-servis hizmetlerini sağlamaktadır. Bu amaçlarla kurulmuş olan Elegance Zayıf Akım Sistemleri, sistem entegratörü kimliği ile sektör bağımsız anahtar teslim çözümler üretip, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla son teknolojileri müşterilerine sunmaktadır.

Faaliyetlerine kısa sürede başlayan Elegance büyük bir başarı ile yatırımlarına hız vermiştir.Sertifikalı uzman profesyonel kadrosu ile Alanya Bölgesi başta olmak üzere Akdeniz geneline yayılmış bir çok başarılı projeye ve hizmete imza atmıştır. Bu kadar kısa bir sürede yakalanan bu başarının altında yatan temel dinamik, Elegance’ın doğru insana doğru yatırım konusunda gösterdiği titizlik ve özendir. Hizmet verdiği müşterilerine olan mesleki profesyonelliğin yanı sıra genç çalışma ruhunu ve heyecanını da hep aynı canlılıkta korumayı başarmıştır. Hizmet kalitesini sürekli eğitim ve sertifikasyonlarla besleyen Elegance Zayıf Akım Sistemleri Akdeniz Bölgesinde sayılı sistem entegratörleri arasına girmeyi başarmıştır.

Kendi bünyesinde proje departmanı da bulunan Elegance, İş Zekası (BI), Müşteri Yönetimi (CRM) gibi bir çok kaliteli ürünü ve hizmeti sunmuştur.

Her geçen günde gerçekleştirilen başarılı projeleri ile bu markalardaki ünvanlar daha üst konumlara getirilmektedir. Tüm bu özellikleri ile Elegance sizlerin bilgi sistemleri ihtiyaçlarınızı yüzde yüz sunabilen, kaliteli servis anlayışı ile hareket eden % 100 müşteri memnuniyeti odaklı bir Sistem Entegratörüdür.